Радіо Телебачення
В середньому кожна людина в Сполучених Штатах витрачає 15 років свого життя на перегляд телевізійних передач.
Перша телетрансляція в Україні відбулася 1 лютого 1939 року в Києві і перший ефір тривав всього 40 хвилин.
7 травня 1895 року Олександра Попов вперше продемонстрував роботу чи не першого робочого радіоприймача в світі на засіданні Російського фізико-хімічного товариства в Петербурзі.
Радіоспектакль 1938 року за мотивами книги Герберта Уеллса «Війна світів» викликав паніку в деяких містах США. Багато хто подумав, що слухають реальні новини, де йшлося про те, що на Землю напали марсіани і спалили Білий дім.
Перше мовлення радіо в інтернеті почав Карл Маламуд в 1993 році. Назва біля станції було «Internet Talk Radio».
Перші досліди, які сприяли винаходу радіо, поклав американський стоматолог Махлон Луміс. Бездротовий зв’язок здійснювався за допомогою повітряних зміїв, які піднімали в повітря два дроти. Вже в 1868 році він зміг передати сигнал на відстань більше 20 кілометрів.
Протягом останніх 100 років воно забезпечує людей новинами, розважає їх, змушує переживати, розмірковувати, сміятися, плакати, переживати почуття радості або смутку.
Прорив в електронному телебаченні зробив Володимир Зворикін, який створив у 1931 році першу передавальну електронну трубку іконоскоп.
У розвиток радіозв’язку вклав свої сили і знаменитий Нікола Тесла. Він, до речі, запатентував радіопередавач.
В епоху чорно-білого телебачення камери забезпечувалися червоними фільтрами, придававшим зображенню зелений відтінок. У зв’язку з цим дикторам та акторкам замість червоної помади і рум’ян губи і щоки гримували в зелений колір.
Але вже сьогодні 25% людей дивляться телепередачі на мобільних пристроях.
Перший телевізійний приймач був винайдений німецьким вченим Максом Дикманном в далекому 1907 році. Розмір його екрана становив всього 3х3 сантиметри, а частота передачі зображення – всього 10 кадрів в секунду.
Першу радіограму в березні 1896 року відправив фізик Олександр Попов. Вона містила всього 2 слова: «Генріх Герц».
Ейфелева вежа була побудована до Всесвітньої виставки, яку планувалося провести в 1889 році. Після закінчення 20 років її збиралися розібрати. Але головний символ Парижа врятувало саме радіо, вежа ідеально підходила для установки антен радіозв'язку.


ОК
Ейфелева вежа була побудована до Всесвітньої виставки, яку планувалося провести в 1889 році. Після закінчення 20 років її збиралися розібрати. Але головний символ Парижа врятувало саме радіо, вежа ідеально підходила для установки антен радіозв'язку.

Завдання:

Практично в кожній родині в Україні є радіо чи телевізор, і телебачення сьогодні займає досить важливе місце у житті багатьох людей. Дехто годинами слухає радіо, а дехто дивиться різноманітні ток-шоу, серіали та фільми, тому ми підібрали для вас декілька цікавих фактів про радіо та телебачення.